3M Mleczko polerskie - 09375

3M Mleczko polerskie - 09375

Mleczko polerskie o drobnoziarnistej strukturze. Pojemność: 1L.

Więcej szczegółów

Promocja!
114,00zł brutto

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz max. 22 punktów w programie lojalnościowym. Twoje punkty nagrodyZastosowanie:

Do zastosowania na fabrycznie nowym lakierze w celu usunięcia delikatnych zarysowań po matowaniu, bądź odświeżenia utlenionego lakieru, od uzyskania wysokiego połysku.

 

Do stosowania z polerką elektryczną lub pneumatyczną (1500 do 2500 obrotów na minutę) z podkładką polerską 3M Perfect-it III 09550/01927 lub ręcznie ściereczką.

 

Sposób użycia:

  1. Przed użyciem wstrząsnąć.
  2. Nanieść odpowiednią ilość środka na lakierowany element.
  3. Gdy podkładka jest sucha, nanieść mleczko polerskie również na podkładkę, w celu zwilżenia jej powierzchni.
  4. Po naniesieniu produktu przystąpić do polerowania maszynowego.
  5. Polerować ze średnim lub lekkim naciskiem na maszynę, aż do usunięcia rys po szlifowaniu i zlikwidowania utlenionych powierzchni.
  6. Zmniejszyć nacisk na polerkę, gdy produkt zaczyna wysyachać. Oczyścić powierzchnię przy pomocy ściereczki Perfect-it III High Performence Cloth (60668).
  7. Ewentualne "obrotowe ślady polerskie", zwłaszcza na miękkim lakierze, mogą być usunięte przy pomocy 3M "Perfect-it" Środka do polerowania maszynowego 09376 z Podkładką do polerowania na wysoki połysk 3M Perfect-it 09738

 

Uwaga: nadmiar produktu na powierzchni z tworzyw sztucznych/gumowych i sąsiadujących paneli, po zakończonej pracy, powinien być usunięty przy pomocy zwilżonej ściereczki Perfect-it High Performence Cloth.


Koszyk  

jest pusty