Promocje

3M Mleczko polerskie - 80349

3M Mleczko polerskie - 80349

Mleczko polerskie o bardzo drobnoziarnistej strukturze. Pojemność: 1L.

Więcej szczegółów


138,00zł brutto

Program lojalnościowy Kupując teraz ten produkt otrzymasz max. 27 punktów w programie lojalnościowym. Twoje punkty nagrodyZastosowanie:

Pozwala na osiągnięcie perfekcyjnego wykończenia zwłaszcza na nowoczesnych, odpornych na zarysowania powłokach lakieru bezbarwnego. Może być stosowany zarówno na oryginalnych, nowych powłokach lakierowanych jak również na starym lakierze. Pozwala na uzyskanie wysokiego połysku również na standardowych lakierach.

 

Używany głównie w celu usunięcia delikatnych zarysowań po szlifowaniu drobnoziarnistym papierem ściernym stosowanym w celu usunięcia wtrąceń i likwidacji zmatowień. Do stosowania z polerką elektryczną lub pneumatyczną (1500 do 2500 obrotów na minutę) z podkładką polerską 3M Perfect-it III 01927/09550 lub ręcznie ściereczką.

 

Sposób użycia:

  1. Na lakierach odpornych na zarysowania każda operacja szlifowania powinna być wykończona materiałem ściernym Trizact 50079/50076/50075.
  2. Przed użyciem wstrząsnąć.
  3. Należy upewnić się czy sucha podkładka jest wystarczająco nawilżona mleczkiem polerskim. W celu usunięcia rys zaleca się zastosowanie futra polerskiego 01927.
  4. Nanieść niewielką ilość mleczka na każde przeszlifowane miejsce.
  5. Po przyłożeniu podkładki do powierzchni nawilżonej produktem, uruchomić polerkę.
  6. Polerować z lekkim, bądź średnim naciskiem na maszynę, powtarzając czynność; jeśli to konieczne, aż do zupełnej likwidacji ryx.
  7. Zredukować nacisk w momencie gdy, mleczko zacznie wysychać i oczyścić powierzchnie stosując ściereczkę polerską 3M Scotch Brite High Performence Cloth 60688
  8. Ewentualne ślady po polerowaniu (efekt róży polerskiej, występującej czasem, zwłaszcza na ciemnych kolorach) mogą być usunięte przy zastosowaniu tego samego produktu użytego na pomarańczowej podkładce 09550.
  9. Jakiekolwiek zabrudzenia na sąsiadujących elementach/częściach z tworzyw sztucznych itp. powinny byćoczyszczone zwilżoną ściereczką.

Koszyk  

jest pusty